...
  Dom pielgrzyma Częstochowa

  Plecaki – niezbędnik każdego podróżnika

  Wszelkiego rodzaju wycieczkom, wyjazdom jedno czy kilku dniowym, wyjazdom na obozy, letnim i zimowym wyprawom w różne zakątki naszego globu towarzyszą nierozerwalnie plecaki turystyczne. Służą ludziom w różnym wieku, a do zabrania potrzebnych rzeczy są chyba najbardziej funkcjonalne ze względu na łatwość przenoszenia takiego bagażu. Z szerokiej i różnorodnej oferty różnych producentów, dostepnej obecnie na..

  piątek, Sierpień 24th, 2018
  ...
  Eventy prozdrowotne

  Zakup dobrego namiotu

  Nieodłącznym elementem każdej wyprawy jest zapewnienie wszystkim jej uczestnikom odpowiednich warunków mieszkalnych. Wiele osób chce podróżować mobilnie, a nie tylko z przewodnikiem wycieczki, dlatego ważnym elementem ich wyposażenia są namioty turystyczne. Namioty dają się szybko rozłożyć i złożyć gdy podróżnicy są w tym wprawieni, ponadto taki namiot ważny, w zależności od wielkości, najwyżej parę kilogramów,..

  piątek, Sierpień 24th, 2018
  ...
  Folwark na Półwyspie

  Wycieczka objazdowa po Chorwacji

  Chorwacja to kraj, który jest coraz częściej wybierany przez polskich turystów. Nic dziwnego, gdyż ten niewielki kraj posiadający w swojej linii brzegowej ponad tysiąc wysp oraz niezliczoną ilość kurortów na stałym lądzie jest wręcz idealnym miejscem na spędzenie wymarzonego letniego urlopu. Chorwacja oferuje nie tylko wspaniałe miejsca do spędzenia spokojnego czy aktywnego wypoczynku, ale również..

  piątek, Sierpień 24th, 2018
  ...
  Hobby

  Zasłużony urlop w Egipcie

  Współczesne życie ludzi dwudziestego pierwszego wieku niestety w znacznym stopniu sprowadza się do pracy. Czasy uległy poważnej zmianie. Pracujemy znacznie dłużej, większość dnia spędzając w miejscu pracy. Dodatkowo, większość z nas ma dość długą drogę do miejsca pracy, którą często musimy pokonać kilkoma środkami transportu. Nierzadko, na sam dojazd do i z pracy tracimy po..

  piątek, Sierpień 24th, 2018
  ...
  Loty Wrocław Liverpool

  Pora na zasłużony wypoczynek

  Coraz szybciej zbliża się okres relaksu jakim są ferie zimowe. Wypoczęliśmy już po imprezie sylwestrowej, Nowym Roku i zmordowała nas ciągła praca. Każdy z nas chce wypocząć od pracy, od notorycznego stresu i codziennej normalności. Zastanawiamy się już teraz jak wykorzystać nasz wolny czas, w jakim miejscu zaplanować nocleg i co najistotniejsze jak znaleźć nasz..

  piątek, Sierpień 24th, 2018

Top