Dom pielgrzyma Częstochowa
  ...
  Dom pielgrzyma Częstochowa

  Plecaki – niezbędnik każdego podróżnika

  Wszelkiego rodzaju wycieczkom, wyjazdom jedno czy kilku dniowym, wyjazdom na obozy, letnim i zimowym wyprawom w różne zakątki naszego globu towarzyszą nierozerwalnie plecaki turystyczne. Służą ludziom w różnym wieku, a do zabrania potrzebnych rzeczy są chyba najbardziej funkcjonalne ze względu na łatwość przenoszenia takiego bagażu. Z szerokiej i różnorodnej oferty różnych producentów, dostepnej obecnie na..

  piątek, Sierpień 24th, 2018
  ...
  Dom pielgrzyma Częstochowa

  Na co zwracać uwagę przy szukaniu noclegu?

  Noclegi, to podstawowa rzecz, którą należy załatwić przed wyjazdem do obcego miejsca. Turystyka w każdym miejscu różni się. Niektóre miejsca są bardziej przystosowane turystycznie, inne mniej. W miejscach, gdzie turystyka jest rozwinięta, o wiele prościej znaleźć nocleg i tym samym mamy w czym wybierać. Przede wszystkim lepiej zarezerwować noclegi w jakimś hotelu, niż u osób,..

  czwartek, Kwiecień 7th, 2016
  ...
  Dom pielgrzyma Częstochowa

  Tanie noclegi w górach

  Letnie wakacje, głównie kojarzą nam się z wyjazdem nad morze, jednak są też grupy osób, które darzą wielką miłością góry i starają się je odwiedzać w miarę możliwości jak najczęściej, często nawet decydując się na wypad w góry również latem, rezygnując z wyjazdu nad morze. Turystyka w górskich miejscowością, ma swój niebywały urok, i gro..

  czwartek, Kwiecień 7th, 2016
  ...
  Dom pielgrzyma Częstochowa

  Tanie noclegi nad morzem

  Naturalnym zjawiskiem jest szukanie oszczędności, zwłaszcza jeżeli planujemy wybrać się na dłuższy wyjazd. Turystyka w Polsce jest równie atrakcyjna, jak poza granicami naszego kraju, więc z całą pewnością warto wybrać się chociażby nad polskie morze i spędzić nad nim trochę więcej czasu, po pierwsze ze względu na jod, który jest tak pożądany dla naszego zdrowia,..

  czwartek, Kwiecień 7th, 2016
  ...
  Dom pielgrzyma Częstochowa

  Noclegi w podróży

  Ponieważ turystyka bardzo się rozwinęła, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej i różnym dotacjom udało się wiele miejsc odnowić, a także po prostu nagłośnić ich istnienie. Bo i skąd zagraniczni turyści mają wiedzieć o małej mieścinie na śląsku, skoro nawet mieszkaniec miasta oddalonego i kilkadziesiąt kilometrów nie ma o niej pojęcia… Ale wraz z różnymi działaniami..

  czwartek, Kwiecień 7th, 2016

Top