Eventy prozdrowotne
  ...
  Eventy prozdrowotne

  Zakup dobrego namiotu

  Nieodłącznym elementem każdej wyprawy jest zapewnienie wszystkim jej uczestnikom odpowiednich warunków mieszkalnych. Wiele osób chce podróżować mobilnie, a nie tylko z przewodnikiem wycieczki, dlatego ważnym elementem ich wyposażenia są namioty turystyczne. Namioty dają się szybko rozłożyć i złożyć gdy podróżnicy są w tym wprawieni, ponadto taki namiot ważny, w zależności od wielkości, najwyżej parę kilogramów,..

  piątek, Sierpień 24th, 2018
  ...
  Eventy prozdrowotne

  Agroturystyka – Wrocław

  Co to jest agroturystyka? Agroturystyka jest formą wypoczynku w warunkach wiejskich i zbliżonych do wiejskich. Czasem połączona jest z pracą w gospodarstwie u osoby, która zapewnia nocleg. Niektórzy mieszkańcy wsi i rolnicy uznają ją za alternatywne źródło dochodu. Obejmuje ona zakwaterowanie, posiłki, wędkarstwo itd. Jej podstawowym celem jest wykorzystywanie walorów krajobrazowych wsi i udział turystów..

  wtorek, Kwiecień 26th, 2016
  ...
  Eventy prozdrowotne

  Dlaczego warto spędzić aktywne wakacje?

  Wakacje wielu osobom kojarzą się wyłącznie z leżeniem, odpoczynkiem i lenistwem. Mimo wszystko nawet na urlopie powinniśmy trochę się wysilić i od czasu do czasu sięgnąć po jakąś dyscyplinę sportową. Dlaczego warto więc spędzić aktywne wakacje? Po pierwsze, to właśnie podczas letnich pór roku dysponujemy największą ilością energii. Promienie słoneczne poprawiają nasz nastrój i dodają..

  wtorek, Kwiecień 26th, 2016
  ...
  Eventy prozdrowotne

  Szukanie noclegu przez internet

  Komputery, tablety i telefony stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Dzięki internetowi na wyciągnięcie ręki mamy wiadomości z całego świata. Bez wychodzenia z domu możemy opłacać rachunki, oglądać filmy i robić zakupy. Nic więc dziwnego w tym, że jeśli wybieramy się na wakacje w sieci szukamy także noclegów i ciekawych miejsc do zwiedzania. Pod tym..

  czwartek, Kwiecień 7th, 2016
  ...
  Eventy prozdrowotne

  Wakacje z dziećmi

  Jeśli mamy małe dzieci, to wakacyjny wyjazd może być dla nas nie lada wyzwaniem. Już sama kilkugodzinna podróż może przysporzyć nam sporo kłopotów. Jeśli jednak dobrze się przygotujemy i jeżeli będziemy mieli konkretny plan działania, to nic złego nie powinno się wydarzyć, a mało tego wyjazd na wakacje może okazać się prawdziwą przyjemnością. Jak zatem..

  czwartek, Kwiecień 7th, 2016

Top