Folwark na Półwyspie
  ...
  Folwark na Półwyspie

  Wycieczka objazdowa po Chorwacji

  Chorwacja to kraj, który jest coraz częściej wybierany przez polskich turystów. Nic dziwnego, gdyż ten niewielki kraj posiadający w swojej linii brzegowej ponad tysiąc wysp oraz niezliczoną ilość kurortów na stałym lądzie jest wręcz idealnym miejscem na spędzenie wymarzonego letniego urlopu. Chorwacja oferuje nie tylko wspaniałe miejsca do spędzenia spokojnego czy aktywnego wypoczynku, ale również..

  piątek, Sierpień 24th, 2018
  ...
  Folwark na Półwyspie

  Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem

  W okresie letnim, kiedy można spędzić czas z całą rodziną, obywatele naszego kraju są w bardzo komfortowej sytuacji  Wcale nie muszą wyjeżdżać za granicę, wiedząc, że nasza ojczyzna jest również piękna i posiada  mnóstwo wspaniałych zakątków do zwiedzania. Jeśli ktoś preferuje morze, to czekają czyste,zadbane plaże komfortem odpowiadające innym w europie. Na innych urlopowiczów,którzy wolą..

  niedziela, Lipiec 10th, 2016
  ...
  Folwark na Półwyspie

  Ściana wschodnia

  Jedną z największych szans dla tak zwanej ściany wschodniej, a więc województw położonych na wschodzie Polski, jest turystyka. Region ten jest o wiele mniej rozwinięty niż reszta kraju, w wyniku czego jego mieszkańcy są o wiele biedniejsi i panuje tam potężne bezrobocie. Województwa o których mowa mają jednak ogromne walory przyrodnicze. To tu znajdują się..

  niedziela, Lipiec 10th, 2016
  ...
  Folwark na Półwyspie

  Wakacje nad polskim morzem

  Każdy, kto planuje wczasy nad morzem, powinien wcześniej pomyśleć o znalezieniu odpowiedniego noclegu. Na szczęście kwatery nad morzem wyrastają co roku jak grzyby po deszczu, bo mieszkańcy miejscowości nadmorskich utrzymują się właśnie z działalności turystycznej. Wakacje nad polskim są w dalszym ciągu bardzo popularne. Wiele osób decyduje się na krajowe wczasy, zamiast wyjechać gdzieś na..

  środa, Czerwiec 8th, 2016
  ...
  Folwark na Półwyspie

  Wyjazdy integracyjne – Wrocław

  Dlaczego wyjazdy integracyjne są tak ważne? Wielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną sprawą dla jego przedsiębiorstwa jest zgrany zespół. Efekt? Polskie firmy coraz chętniej inwestują w wyjazdy integracyjne. Są one z jednej strony szansą na to, że pomiędzy członkami zespołu zapanuje lepsza atmosfera, z drugiej strony są one formą nagrody za to,..

  poniedziałek, Maj 30th, 2016

Top