Hobby
  ...
  Hobby

  Zasłużony urlop w Egipcie

  Współczesne życie ludzi dwudziestego pierwszego wieku niestety w znacznym stopniu sprowadza się do pracy. Czasy uległy poważnej zmianie. Pracujemy znacznie dłużej, większość dnia spędzając w miejscu pracy. Dodatkowo, większość z nas ma dość długą drogę do miejsca pracy, którą często musimy pokonać kilkoma środkami transportu. Nierzadko, na sam dojazd do i z pracy tracimy po..

  piątek, Sierpień 24th, 2018
  ...
  Hobby

  Gdańsk Barcelona

  Polska kocha morze i słońce Polacy od kilku lat stają się prawdziwymi turystami. Jak wyjeżdżamy to nie aby dorobić tylko w końcu wypocząć i zobaczyć inny świat. Inną cechą polskich wyborów wakacyjnych jest zamiłowanie do morza i słońca. W naszym klimacie to słońce nad morzem jest bardzo kapryśnie. Niczym wygrana w totolotka są wakacje na..

  poniedziałek, Wrzesień 4th, 2017
  ...
  Hobby

  Loty Warszawa Gdańsk

  Kolejne wakacje Dopiero co skończyły się tegoroczne wakacje a ja już rozmyślam gdzie jechać w przyszłym roku. Podróżowanie tak bardzo wciąga. A jeszcze lepsze jest gdy traci się mało czasu na przejazd a trafia w fantastyczne miejsce. Na mój wiek nie mogę pochwalić się szaloną liczbą zwiedzonych krajów ale mogę powiedzieć, że od dziesięciu lat..

  poniedziałek, Wrzesień 4th, 2017
  ...
  Hobby

  Tanie noclegi nad Morzem Bałtyckim

  „Tanie noclegi nad Morzem Bałtyckim! skorzystajcie! Zapraszamy” – w okresie letnim w wielu miastach pojawiają się takie właśnie ogłoszenia. Skorzystaliście kiedyś z nich? Ja przyznaje się Wam osobiście, że miałam tą przyjemność i zaryzykowałam i nie pożałowałam. Pokój wynajęłam dla siebie oraz dla mojej rodziny. Wielkim plusem był fakt, że do morza mieliśmy naprawdę kilka..

  sobota, Lipiec 8th, 2017
  ...
  Hobby

  Apartamenty Kraków

  Inwestycja w nieruchomości w dzisiejszych czasach jest niezwykle opłacalna. Ludzie dysponując większą ilością środków finansowych często rozważają ich ulokowanie w nieruchomościach. Popularne stało się kupno mieszkań celem późniejszego wynajmu. Wynajmując mieszkanie na dłuższy okres mamy pewność, że konkretna kwota co miesiąc zasili nasze konto. Jednak chcąc dokonać zakupy mieszkania warto się zastanowić, czy nie bardziej..

  sobota, Kwiecień 29th, 2017

Top