Loty Wrocław Liverpool
  ...
  Loty Wrocław Liverpool

  Pora na zasłużony wypoczynek

  Coraz szybciej zbliża się okres relaksu jakim są ferie zimowe. Wypoczęliśmy już po imprezie sylwestrowej, Nowym Roku i zmordowała nas ciągła praca. Każdy z nas chce wypocząć od pracy, od notorycznego stresu i codziennej normalności. Zastanawiamy się już teraz jak wykorzystać nasz wolny czas, w jakim miejscu zaplanować nocleg i co najistotniejsze jak znaleźć nasz..

  piątek, Sierpień 24th, 2018
  ...
  Loty Wrocław Liverpool

  Skoki tandemowe

  Wielu ludzi jest zainteresowanych skokami spadochronowymi, jednak przed wzięciem udziału w kursie powstrzymują ich dwie kwestie. Pierwsza to koszt takiego kursu, który nie jest sprawą tanią. Druga to strach przed samodzielnym wykonaniem skoku ze spadochronem. Jeżeli jednak ktoś chciałby spróbować, jak to jest skoczyć z samolotu,może zdecydować się na skoki tandemowe. Najogólniej mówiąc, jest to..

  czwartek, Wrzesień 29th, 2016
  ...
  Hobby

  Skoki spadochronowe

  Skoki spadochronowe to świetny sposób na to, aby poczuć nieco adrenaliny. Każda osoba, która lubi nowe wyzwania i nie boi się praktycznie niczego, powinna rozważyć możliwość rozpoczęcia swojej przygody z czymś zupełnie nowym. Jeśli jednak skoki to zbyt duże wyzwanie jak na początek warto rozpocząć od czegoś mniejszego. Dobrym pomysłem jest przykładowo skok na bungee,..

  czwartek, Wrzesień 29th, 2016
  ...
  Loty Wrocław Liverpool

  TATRY

  TATRY należą do gór wysokich, są strzeliste, cechuje je wysokogórski krajobraz, strzeliste turnie i rzeźba polodowcowa. Z Gubałówki widać dokładnie ich podział na Tatry Wysokie, Zachodnie i Bielskie, (które w całości leżą po słowackiej stronie). Tatry Zachodnie mają trochę łagodniejszy wygląd i polodowcowe doliny są wydłużone. Jak wiadomo najwyższym szczytem Tatr są Rysy, ale nie..

  czwartek, Wrzesień 29th, 2016
  ...
  Loty Wrocław Liverpool

  TRZY KORONY I ZAMKI

  Z wierzchołka najbardziej znanego szczytu w Pieninach,. Trzech Koron roztacza się przepiękna panorama Tatr?przy ładnej pogodzie można rozróżnić poszczególne szczyty z Gerlachem i szczytami okalającymi Morskie Oko i Dolinę Pięciu Stawów Polskich?sam wierzchołek Trzech Koron tworzą wapienne turnie: Panieńska Skała, Płaska i Okrąglica. Na Okrąglicy jest zabezpieczony balustradą taras, z którego roztacza się najlepszy widok..

  czwartek, Wrzesień 29th, 2016

Top