Podróże
  ...
  Podróże

  Gdańsk Bergen

  Loty z Gdańska to klimatycznego Bergen Jak szybko przedostać się z Gdańska do Bergen? To proste. Najlepszym sposobem jest samolot. Linie lotnicze z Gdańska oferują tanie loty aż 7 razy w tygodniu. Na trasie Gdańsk Bergen jest wygodna bezpośrednia opcja lotu liniami Wizzaira. Natomiast jeżeli mamy ochotę lecieć z przesiadką możemy skorzystać z linii lotniczych..

  poniedziałek, Wrzesień 4th, 2017
  ...
  Podróże

  Gdańsk Stavanger

  Podróże do Norwegii Jeśli marzy się Państwu podróż do Norwegii, mają Państwo kilka opcji. Albo mogą Państwo zdecydować się na lot do Oslo, albo spróbować przedostać się promem. Połączenie Gdańsk Stavanger jest tutaj bardzo powszechne. To dobra opcja dla osób, które chcą podróżować po Norwegii własnym środkiem lokomocji. Na prom zabierają wówczas swoje auto i..

  poniedziałek, Wrzesień 4th, 2017
  ...
  Podróże

  Noclegi w Gdańsku

  Nocleg w Gdańsku Gdańsk to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Położone na Zatoką Gdańską sprawia, że jest ono nie tylko miastem portowym, ale także bardzo atrakcyjnym miejscem dla turystów. Jeden dzień to zdecydowanie zbyt mało aby zwiedzić to wspaniałe miasto. Turyści z reguły decydują się na noclegi w Gdańsku. W mieście znajdziemy całą masę miejsc..

  poniedziałek, Wrzesień 4th, 2017
  ...
  Podróże

  Loty na Teneryfe

  Osoby, które nie lubią wielu ludzi mają często problem z dobrym zagospodarowaniem czasem podczas wycieczek wakacyjnych. Często jest tak, że nie chcemy w ogóle wyjeżdżać na wakacje, bo jesteśmy przekonani, że zorganizowana turystyka nie jest dla nas. W efekcie zazwyczaj wybieramy „zorganizowany” przez nas samych urlop przed monitorem naszego własnego komputera. W najlepszym wypadku gotowi..

  sobota, Lipiec 8th, 2017
  ...
  Podróże

  Bilety lotnicze

  Wielu z nas marzy o dalekich i egzotycznych podróżach. Wielu z nas to marzenie niestety odległe i trudne do zrealizowania. Trudno nam zaplanować podróż, głównie ze względów finansowych. A wcale nie musi tak być. Czasem wystarczy na prawdę niewiele, aby zrealizować swoje największe podróżnicze marzenie. Jak zaplanować taką podróż? Na początek musimy ustalić sobie kwotę,..

  sobota, Kwiecień 29th, 2017

Top