Pojezierze Gostynińskie
  ...
  Noclegi

  Kwatery Miedzyzdroje

  Każdy woli w inny sposób spędzać swój czas wolny. Jedni wolą leżeć na plaży i opalać się czy pływać przez większość dnia, a inni przepadają bardziej za zwiedzaniem i poznawaniem kultury oraz historii danego miejsca. Ważne jest również zarezerwowanie kwatery Miedzyzdroje łączą te wszystkie aspekty, dzięki czemu możemy cieszyć się zarówno biernym jak też aktywnym..

  sobota, Kwiecień 29th, 2017
  ...
  Pojezierze Gostynińskie

  Hotel w górach

  Żeby pojechać na wakacje, trzeba się do tego przygotować. Już w kwietniu zaczęłam szukać miejsca na nasz co roczny odpoczynek. Obserwowałam również prognozy dla różnych regionów Polski. Lato zapowiadało się mieszane, czyli słońce i burze, ale tylko w Bieszczadach prognozy wskazywały na piękną pogodę. Razem z przyjaciółką postanowiłyśmy, że zrobimy niespodziankę swoim mężom i zarezerwujemy..

  sobota, Kwiecień 29th, 2017
  ...
  Podróże

  Bilety lotnicze

  Wielu z nas marzy o dalekich i egzotycznych podróżach. Wielu z nas to marzenie niestety odległe i trudne do zrealizowania. Trudno nam zaplanować podróż, głównie ze względów finansowych. A wcale nie musi tak być. Czasem wystarczy na prawdę niewiele, aby zrealizować swoje największe podróżnicze marzenie. Jak zaplanować taką podróż? Na początek musimy ustalić sobie kwotę,..

  sobota, Kwiecień 29th, 2017
  ...
  Hobby

  Apartamenty Kraków

  Inwestycja w nieruchomości w dzisiejszych czasach jest niezwykle opłacalna. Ludzie dysponując większą ilością środków finansowych często rozważają ich ulokowanie w nieruchomościach. Popularne stało się kupno mieszkań celem późniejszego wynajmu. Wynajmując mieszkanie na dłuższy okres mamy pewność, że konkretna kwota co miesiąc zasili nasze konto. Jednak chcąc dokonać zakupy mieszkania warto się zastanowić, czy nie bardziej..

  sobota, Kwiecień 29th, 2017
  ...
  Pojezierze Gostynińskie

  Noclegi w górach

  Jakiś czas temu wyszłam za mąż i przeprowadziłam się do rodzimej miejscowości mojego męża. Była to niewielka, lecz urocza wieś w górach. Dom był ślicznie położony, widoki z okien były niesamowite. Dom był też bardzo duży i niestety nie wykorzystywany w pełni. Mieliśmy tam mieszkać tylko my i moja teściowa. Po rozmowach z nimi ustaliliśmy,..

  środa, Marzec 1st, 2017

Top