Szetlandy
  ...
  Parking lotnisko Balice

  Obozy snowboardowe

  Coraz większymi krokami zbliża się okres ferii zimowych, według mnie to idealny okres na rodzinny wypad poza miasto. Jeśli z różnych przyczyn nie mamy takiej możliwości, aby całą rodziną spędzić ten beztroski czas, według mnie warto wysłać dzieci na zorganizowany wypoczynek. Jeśli twoje dzieci lubią śnieżne szaleństwo na desce najlepiej wypadają obozy snowboardowe, ponieważ za..

  środa, Styczeń 11th, 2017
  ...
  Parking lotnisko Balice

  Paralotnie kurs

  Paralotnie kurs – cenowo zaczyna się od 900 zł za każde szkolenie z wliczonym OC. Etapów szkolenia są dwa, a każdy może zacząć naukę tylko musi mieć ukończone 15 lat i 18 lat, pod warunkiem że ma ukończoną szkołę podstawową, a stan zdrowia musi być dobry by poprawnie przejść przez każde szkolenie. Kursant podczas szkolenia..

  środa, Grudzień 7th, 2016
  ...
  Noclegi i jedzenie w Dębkach

  Restauracja stare miasto Lublin

  Restauracja stare miasto Lublin posiada ciekawe propozycje dla swoich gości, serwuje smaczne domowe obiady a także potrawy z innych stron świata. Oprócz posiłków podawanych na miejscu klienci mogą liczyć na catering, który dostarczany jest do domu. Osoby pragnące wyprawić uroczyste przyjęcie w swoim domu, mogą zamówić dania gorące, zimne, przekąski, ciasta i desery a pracownik..

  wtorek, Listopad 8th, 2016
  ...
  Loty Wrocław Liverpool

  Skoki tandemowe

  Wielu ludzi jest zainteresowanych skokami spadochronowymi, jednak przed wzięciem udziału w kursie powstrzymują ich dwie kwestie. Pierwsza to koszt takiego kursu, który nie jest sprawą tanią. Druga to strach przed samodzielnym wykonaniem skoku ze spadochronem. Jeżeli jednak ktoś chciałby spróbować, jak to jest skoczyć z samolotu,może zdecydować się na skoki tandemowe. Najogólniej mówiąc, jest to..

  czwartek, Wrzesień 29th, 2016
  ...
  Hobby

  Skoki spadochronowe

  Skoki spadochronowe to świetny sposób na to, aby poczuć nieco adrenaliny. Każda osoba, która lubi nowe wyzwania i nie boi się praktycznie niczego, powinna rozważyć możliwość rozpoczęcia swojej przygody z czymś zupełnie nowym. Jeśli jednak skoki to zbyt duże wyzwanie jak na początek warto rozpocząć od czegoś mniejszego. Dobrym pomysłem jest przykładowo skok na bungee,..

  czwartek, Wrzesień 29th, 2016

Top