Turystyka
  ...
  Przewozy do Niemiec Kraśnik

  Atrakcje Gdańsk

  Jakie atrakcje znajdziemy w pięknym Gdańsku? Gdańsk – miasto znajdujące się w województwie pomorskim, położone nam morzem Bałtyckim. Jest to miasto o ponad tysiącletniej historii, dlatego właśnie przyciąga tysiące turystów. Piękny Gdańsk posiada niesamowity klimat. Warto chociażby raz w życiu udać się na spacer po tym pięknym mieście. Ale co takiego oferuje to miasto? Atrakcje..

  poniedziałek, Wrzesień 4th, 2017
  ...
  Pojezierze suwalskie noclegi

  Wycieczka last minute nie tylko do Egiptu

  Wraz z globalizacją i rozwojem środków transportu, dzięki rosnącej zamożności przeciętnego gospodarstwa domowego Europy czy Azji, turystyka stała się coraz bardziej wpływową gałęzią przemysłu. Kraje, które budują od lat swoją pozycję na turystycznej mapie świata mogą budować własne PKB właściwie tylko w oparciu o przybywających ze wszystkich stron świata podróżnych. Dla przeciętnego mieszkańca naszego kraju..

  środa, Lipiec 12th, 2017
  ...
  Pojezierze suwalskie noclegi

  Loty Warszawa Hong Kong

  Wakacje poza granicami kraju wcale nie są drogie. Wystarczy znaleźć dobre połączenie, aby znaleźć się w innym państwie, które posiada dużą ilość kurortów dla zagranicznych turystów. Bardzo często Polacy wyjeżdżają na wakacje do Chin. Jest to kraj z dostępem do ciepłego morza, który posiada wielotysięczną tradycję. Można tam zobaczyć wiele ciekawych zabytków, które stanowią nie..

  sobota, Lipiec 8th, 2017
  ...
  Pojezierze Gostynińskie

  Hotel w górach

  Żeby pojechać na wakacje, trzeba się do tego przygotować. Już w kwietniu zaczęłam szukać miejsca na nasz co roczny odpoczynek. Obserwowałam również prognozy dla różnych regionów Polski. Lato zapowiadało się mieszane, czyli słońce i burze, ale tylko w Bieszczadach prognozy wskazywały na piękną pogodę. Razem z przyjaciółką postanowiłyśmy, że zrobimy niespodziankę swoim mężom i zarezerwujemy..

  sobota, Kwiecień 29th, 2017
  ...
  Pojezierze Gostynińskie

  Apartamenty Zakopane

  Planując urlop lub krótszy wypoczynek, ludzie wybierają różne miejsca na nocleg. Niektórym, szczególnie młodym, wystarczy namiot, osoby zmęczone miejskim zgiełkiem uciekają do gospodarstw agroturystycznych, inni preferują kameralne pensjonaty, w których wynajmują apartamenty Zakopane to miasto przyciągające o każdej porze roku tłumy turystów. Piękna okolice i sąsiedztwo gór powodują, że jest to rejon niezwykle atrakcyjny. Zdecydowana..

  środa, Marzec 1st, 2017

Top